» » 09 fevral 2020-ci ildə Azərbaycan Respublikasında keçiriləcək Parlament seçkilərində Yeni Azərbaycan Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş namizədlər

09 fevral 2020-ci ildə Azərbaycan Respublikasında keçiriləcək Parlament seçkilərində Yeni Azərbaycan Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş namizədlər

09 fevral 2020-ci ildə Azərbaycan Respublikasında keçiriləcək Parlament seçkilərində Yeni Azərbaycan Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş namizədlər

09 fevral 2020-ci ildə Azərbaycan Respublikasında keçiriləcək Parlament seçkilərində Yeni Azərbaycan Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş namizədlər (Yeni Azərbaycan Partiyasının İdarə Heyətinin 27 dekabr 2019-cu il tarixli iclasında təsdiq edilmişdir)

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi
Talıbov Vasif Yusif oğlu

2 saylı Şərur seçki dairəsi
Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi
İbrahimov Eldar Rza oğlu

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi
Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi
Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı

7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi

Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi
Əliyarlı Kübra Məhəmməd qızı

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi
Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi
Əliyev Anar Məmməd oğlu

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi
Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi
Xasiyeva Səbinə Səməd qızı

13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi
Əliyev Rauf Asif oğlu

14 saylı Xəzər seçki dairəsi
Əhmədova Şəfəq Firudin qızı

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi
Nağıyev Rauf Nəriman oğlu

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi
Səfərov İlham İlyas oğlu

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi
Allahverdiyev Elnur Marat oğlu

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi
Rzayev Xudaqulu Əhəd oğlu

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi
Məmmədov Hikmət Baba oğlu

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi
Allahyarlı Nihad Vüqar oğlu

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi
İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi
Hüseynov Sərraf Balaxan oğlu

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi
Rəhimov Elnur Fidail oğlu

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi
Mustafayev Elnur Elşad oğlu

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi

Hacıyeva Afaq Şirzad qızı

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi
Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi
Cabbarova Xatirə Qılman qızı

29 saylı Səbail seçki dairəsi
Hüseynova Aytən Arif qızı

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi
Ağcayev Nizaməddin Fərhad oğlu

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

Həsənova Afət Əbil qızı

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi

Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi
Zabelin Mixail Yuryeviç

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi
Əliyev Turan Adil oğlu

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi
Rzayev Kənan Əfqan oğlu

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi
Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi
Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
Quliyev Musa İsa oğlu

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi
Hüseynova Hicran Kamran qızı

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi
Mirkişili Tahir Famil oğlu

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi
Hacıyev Emin Məcid oğlu

44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi
Məmmədov Müşviq Fazil oğlu

45 saylı Abşeron seçki dairəsi
Əsədov Oqtay Sabir oğlu

46 saylı Şirvan seçki dairəsi
Quliyev Azər Əli oğlu

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi
Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

48 saylı Yevlax seçki dairəsi
Məmmədov İlham Kazım oğlu

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi
Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu

50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi
Mikayılov Elman Elxan oğlu

51 saylı Qusar seçki dairəsi
Badamov Azər Camal oğlu

52 saylı Quba seçki dairəsi
Şeydayeva Aysel Balasultan qızı

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi
Bayramlı Habil Laçın oğlu

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi
Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi
Səlimov Eldəniz Adil oğlu

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi
Mərdanov Kənan Zeynal oğlu

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi
Qəribov Nizami İsməli oğlu

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi
Ələskərov Saleh Adil oğlu

59 saylı Salyan seçki dairəsi
Hacıyev Rəşad Əzizağa oğlu

60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi
Axundov Etibar Əkrəm oğlu

61 saylı Neftçala seçki dairəsi
Sadıqova Gültəkin Zakir qızı

62 saylı Saatlı seçki dairəsi
Ələkbərli Əziz Yusif oğlu

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi
Cəfərov Kamal Xaqani oğlu

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi
Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi
Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi
Şahbazova Səyalə Əhmədağa qızı

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi

Həsənov Malik Əvəz oğlu

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi

Nəsirov Elman Xudam oğlu

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi
Sadıqov Etibar Sadıq oğlu

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi
Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi
İsgəndərov Anar Camal oğlu

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi

Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu

73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi
Bağırov Güloğlan Baloğlan oğlu

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi
Rəcəbli Hadı Musa oğlu

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi
Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi
Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

77 saylı Astara seçki dairəsi
Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

78 saylı Lerik seçki dairəsi
Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

79 saylı İmişli seçki dairəsi
Əzimov Nazim Abdulrəhim oğlu

80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi

Muradov Rüfət Ehtiram oğlu

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi
İsmayılov Şahin Əmir oğlu

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi
Rzayev Tahir Musa oğlu

83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi
Rəhimov Rəşad Akif oğlu

84 saylı Füzuli seçki dairəsi
Məmmədova Svetlana Gəray qızı

85 saylı Şamaxı seçki dairəsi
Lazımov Arif Hacımurad oğlu

86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi
Muradov Zaur Fazil oğlu

87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi
Hüseynov Əli Abbas oğlu

88 saylı Göyçay seçki dairəsi
Hacıyeva Ləman Amil qızı

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi
Şükürov Rəşad Əlibala oğlu

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi
Osmanov Cavid Həmid oğlu

91 saylı Ucar seçki dairəsi
Həsən Ramil Sahib oğlu

92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi
Əhmədov Urfan Nizaməddin oğlu

93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi
Yıldırım Fatma Vidadi qızı

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi
Məmmədov Qnyaz Vəli oğlu

95 saylı Tərtər seçki dairəsi
Əsədov Eldar Garay oğlu

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi
Məmmədov Anar İlyas oğlu

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi
Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi
Qafarova Sahibə Əli qızı

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi

Həsənov Nurlan Urfan oğlu

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi
Bayramov Kamran Fərhad oğlu

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi
Mirbəşiroğlu Elşad Mirbəşir oğlu

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi
Səfərov Nizami Abdulla oğlu

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi

Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi
Məhərrəmova Elnarə Səməndər qızı

105 saylı Tovuz seçki dairəsi
Hüseynova Məhəbbət Müsəllim qızı

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi
Tağıyev Niyazi Yusif oğlu

107 saylı Qazax seçki dairəsi
Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi
Cəfərov Nizami Qulu oğlu

109 saylı Balakən seçki dairəsi
Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu

110 saylı Zaqatala seçki dairəsi
Bayramov Bəhruz Qurban oğlu

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi
Əliyeva Kamilə Əliağa qızı

112 saylı Qax seçki dairəsi
Əfəndi Mahir Qalib oğlu

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi
İskəndərov Vüqar Yapon oğlu

114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi
İsmayılova Südabər Şöyüb qızı

115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi
Həsənov Rahim Rafiq oğlu

116 saylı Qəbələ seçki dairəsi
Əliyev Samir Ramiq oğlu

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi
Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi
Muradov Farid Mustafa oğlu

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi
Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi
Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu

121 saylı Laçın seçki dairəsi
Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi
Məmmədov Aqil Sadiq oğlu

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi
Məmmədov Elman Camal oğlu

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi
İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu

Mənbə:http://yap.org.az/az/view/pages/81

Hörmətli qonaq, Şərh yazmaq üçün zəhmət olmasa hesaba daxil olun ya da Qeydiyyatdan keçin.

Şərhlər:

Şərh Yaz